BYT230Y-400
STMicroelectronics
BYT230Y-400
STMicroelectronics
DIODE ARRAY GP 400V 30A MAX247
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai
1.5V @ 30A
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max)
400V
Hornitzaileen gailuen paketea
MAX247™
Abiadura
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Alderantzizko berreskuratzea (trr)
100ns
Pakete / kasua
TO-247-3
Tenperatura operatiboa - Junction
150°C (Max)
Standard
Diode konfigurazioa
1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza
Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 30A Through Hole TO-247-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr
35µA @ 400V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko)
30A