Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > BYT30P-400
STMicroelectronics
BYT30P-400
Produktuen parametroak
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai
1.5V @ 30A
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max)
400V
Hornitzaileen gailuen paketea
SOD-93-2
Abiadura
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Alderantzizko berreskuratzea (trr)
100ns
Pakete / kasua
SOD-93-2
Tenperatura operatiboa - Junction
-40°C ~ 150°C
Deskribapen zehatza
Diode Standard 400V 30A Through Hole SOD-93-2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr
35µA @ 400V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io)
30A