STMicroelectronics
BYT30P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 30A SOD93-2
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai
1.9V @ 30A
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max)
1000V
Hornitzaileen gailuen paketea
SOD-93-2
Abiadura
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Alderantzizko berreskuratzea (trr)
165ns
Pakete / kasua
SOD-93-2
Tenperatura operatiboa - Junction
-40°C ~ 150°C
Deskribapen zehatza
Diode Standard 1000V 30A Through Hole SOD-93-2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr
100µA @ 1000V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io)
30A