Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > L4931CV120
L4931CV120
STMicroelectronics
L4931CV120
Produktuen parametroak
Tentsio askea (Max)
0.8V @ 250mA
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
12V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Input (Max)
20V
Hornitzaileen gailuen paketea
TO-220AB
Series
Babesaren ezaugarriak
Over Current, Over Temperature
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-220-3
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota
Fixed
Irteerako konfigurazioa
Positive
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua
1
Muntaketa mota
Through Hole
Deskribapen zehatza
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA TO-220AB
Uneko - Hornikuntza (Max)
7mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq)
1.6mA
Uneko - Irteera
250mA