Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > L4931CPT33
L4931CPT33
STMicroelectronics
L4931CPT33
Produktuen parametroak
Tentsio askea (Max)
0.8V @ 250mA
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
3.3V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Input (Max)
20V
Hornitzaileen gailuen paketea
PPAK
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA PPAK
Uneko - Hornikuntza (Max)
6mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq)
1mA
Uneko - Irteera
250mA