Hasiera > Produktuak > Semieroale diskretuen produktuak > Diodoak - Rectifiers - Banako > BYT03-400
BYT03-400
STMicroelectronics
BYT03-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai
1.5V @ 3A
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max)
400V
Hornitzaileen gailuen paketea
DO-201AD
Abiadura
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Alderantzizko berreskuratzea (trr)
55ns
Packaging
Tape & Box (TB)
Pakete / kasua
DO-201AD, Axial
Tenperatura operatiboa - Junction
150°C (Max)
Muntaketa mota
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diode mota
Standard
Deskribapen zehatza
Diode Standard 400V 3A Through Hole DO-201AD
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr
20µA @ 400V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io)
3A