BYT08P-1000
STMicroelectronics
BYT08P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai
1.9V @ 8A
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max)
1000V
Hornitzaileen gailuen paketea
TO-220AC
Abiadura
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Alderantzizko berreskuratzea (trr)
155ns
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-220-2
Tenperatura operatiboa - Junction
-40°C ~ 150°C
Deskribapen zehatza
Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr
35µA @ 1000V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io)
8A