Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > STGIPS10K60T
STGIPS10K60T
STMicroelectronics
STGIPS10K60T
Produktuen parametroak
Tentsioa - isolamendua
2500Vrms
Tentsioa
600V
Mota
IGBT
Series
SLLIMM™
Pakete / kasua
25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Beste izenak
Deskribapen zehatza
Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Oraingo
10A