Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > SMP100MC-140
SMP100MC-140
STMicroelectronics
SMP100MC-140
Produktuen parametroak
Tentsioa - Off egoera
140V
Tentsioa - Breakover
175V
Series
SMP, TRISIL™
Packaging
Original-Reel®
Pakete / kasua
DO-214AA, SMB
Beste izenak
Elementuen kopurua
1
Muntaketa mota
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Uneko - Eutsi (Ih)
150mA
kapazitantzia
60pF