Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > SCT20N120
SCT20N120
STMicroelectronics
SCT20N120
Produktuen parametroak
Vgs (th) (Max) @ Id
3.5V @ 1mA
Vgs (Max)
+25V, -10V
Teknologia
SiCFET (Silicon Carbide)
Hornitzaileen gailuen paketea
HiP247™
Series
Rds On (Max) @ Id, Vgs
290 mOhm @ 10A, 20V
Power Dissipation (Max)
175W (Tc)
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-247-3
Beste izenak
Tenperatura operatiboa
-55°C ~ 200°C (TJ)
Muntaketa mota
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds
650pF @ 400V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
45nC @ 20V
FET mota
N-Channel
FET Feature
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss)
1200V
Deskribapen zehatza
N-Channel 1200V 20A (Tc) 175W (Tc) Through Hole HiP247™
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C
20A (Tc)