L4931ABDT33
STMicroelectronics
L4931ABDT33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsio askea (Max)
0.8V @ 250mA
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
3.3V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Input (Max)
20V
Hornitzaileen gailuen paketea
DPAK
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA DPAK
Uneko - Hornikuntza (Max)
6mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq)
1mA
Uneko - Irteera
250mA