Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > FP2-S200-R
Bussmann (Eaton)
FP2-S200-R
Bussmann (Eaton)
Produktuen parametroak
Mota
Wirewound
tolerantzia
±15%
Hornitzaileen gailuen paketea
Tamaina / dimentsioa
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
estali
Unshielded
Series
FLAT-PAC
balorazio
Q @ Freq
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
Nonstandard
Beste izenak
FP2-S200
FP2-S200-ND
FP2-S200-R-ND
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 125°C
Muntaketa mota
Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
1 (Unlimited)
Materiala - Core
Ferrite
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
14 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test
1MHz
induktantzia
200nH
Altuera - Eserita (Max)
0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant
Deskribapen zehatza
200nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR)
0.28 mOhm
Uneko balorazioa
37A
Uneko - Saturazioa
19A