Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > PMIC - Tentsioaren erreferentzia > LT1009ILPR
LT1009ILPR
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Lead free / RoHS betez
    Produktuen parametroak
    Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
    2.5V
    Tentsioa - Input
    tolerantzia
    ±0.2%
    Tenperatura koefizientea
    35ppm/°C
    Hornitzaileen gailuen paketea
    TO-92-3
    Series
    Erreferentzia mota
    Shunt
    Packaging
    Cut Tape (CT)
    Pakete / kasua
    TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
    Irteerako mota
    Fixed
    Beste izenak
    Tenperatura operatiboa
    -40°C ~ 85°C (TA)
    Zarata - 10Hz-10kHz
    Zarata - 0.1Hz-10Hz
    Muntaketa mota
    Through Hole
    Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
    1 (Unlimited)
    Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
    8 Weeks
    Lead Free Status / RoHS egoera
    Lead free / RoHS Compliant
    Deskribapen zehatza
    Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 10mA TO-92-3
    Egungo hornidura
    Uneko - Irteera
    10mA