Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > FERD30H60CTS
FERD30H60CTS
STMicroelectronics
FERD30H60CTS
Produktuen parametroak
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai
585mV @ 15A
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max)
60V
Hornitzaileen gailuen paketea
TO-220AB
Abiadura
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Pakete / kasua
TO-220-3
Beste izenak
Tenperatura operatiboa - Junction
175°C (Max)
Muntaketa mota
Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
15 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Diode mota
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Diode konfigurazioa
1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 15A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr
170µA @ 60V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko)
15A