STH240N75F3-2
STMicroelectronics
STH240N75F3-2
STMicroelectronics
MOSFET N CH 75V 180A H2PAK-2
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Teknologia
MOSFET (Metal Oxide)
Hornitzaileen gailuen paketea
H2Pak-2
Series
STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, Vgs
3 mOhm @ 90A, 10V
Power Dissipation (Max)
300W (Tc)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak
STH240N75F32
Tenperatura operatiboa
-55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota
Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
38 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds
6800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
87nC @ 10V
FET mota
N-Channel
FET Feature
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss)
75V
Deskribapen zehatza
N-Channel 75V 180A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount H2Pak-2
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C
180A (Tc)