Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Micro Commercial Components (MCC)
BAS70LP-TP
Produktuen parametroak
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai
1V @ 15mA
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max)
70V
Hornitzaileen gailuen paketea
SOD-882
Abiadura
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series
Packaging
Original-Reel®
Pakete / kasua
SOD-882
Beste izenak
BAS70LP-TPMSDKR
Tenperatura operatiboa - Junction
125°C (Max)
Muntaketa mota
Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
16 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Diode mota
Schottky
Deskribapen zehatza
Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-882
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr
100µA @ 50V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io)
70mA (DC)