Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > ACST12-7SG-TR
ACST12-7SG-TR
STMicroelectronics
ACST12-7SG-TR
Produktuen parametroak
Tentsioa - Off egoera
700V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1V
Triac mota
Logic - Sensitive Gate
Hornitzaileen gailuen paketea
D2PAK
Series
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota
Surface Mount
Deskribapen zehatza
TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max)
12A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per.
120A, 126A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max)
30mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max)
10mA