Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > A6986F3V3TR
A6986F3V3TR
STMicroelectronics
A6986F3V3TR
Produktuen parametroak
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
3.3V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Sarrera (min)
4V
Tentsioa - Input (Max)
38V
topologia
Buck
Rectifier sinkronoa
Yes
Hornitzaileen gailuen paketea
16-HTSSOP
Series
Automotive, AEC-Q100
Packaging
Cut Tape (CT)
Pakete / kasua
16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Irteerako mota
Fixed
Irteerako konfigurazioa
Positive
Beste izenak
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 150°C (TJ)
Irteera kopurua
1
Muntaketa mota
Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
38 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Funtzio
Step-Down
Maiztasuna: aldatzea
250kHz ~ 2MHz
Deskribapen zehatza
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Uneko - Irteera
1.5A