Hasiera > Produktuak > Semieroale diskretuen produktuak > Tiristoreak - TRIACs > T410-400T
T410-400T
STMicroelectronics
T410-400T
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220AB
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Off egoera
400V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1.3V
Triac mota
Logic - Sensitive Gate
Hornitzaileen gailuen paketea
TO-220AB
Series
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-220-3
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota
Through Hole
Deskribapen zehatza
TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-220AB
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max)
4A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per.
30A, 31A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max)
15mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max)
10mA