Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Produktuen parametroak
Mota
tolerantzia
±1%
Hornitzaileen gailuen paketea
Tamaina / dimentsioa
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
estali
Unshielded
Series
1210R
balorazio
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
2-SMD
Beste izenak
1210R-104F TR 2000
Tenperatura operatiboa
-55°C ~ 125°C
Muntaketa mota
Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
1 (Unlimited)
Materiala - Core
Ferrite
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
36 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test
2.5MHz
induktantzia
100µH
Altuera - Eserita (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekuentzia - Self Resonant
8MHz
Deskribapen zehatza
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Erresistentzia (DCR)
13 Ohm Max
Uneko balorazioa
120mA