Hasiera > Produktuak > Zirkuituaren babesa > TVS - Diodoak > 1.5KE24CA
1.5KE24CA
STMicroelectronics
1.5KE24CA
Produktuen parametroak
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa)
20.5V
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp
42.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez)
22.8V
Mota
Zener
Hornitzaileen gailuen paketea
DO-201
Series
1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Energia - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Packaging
Cut Tape (CT)
Pakete / kasua
DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak
Tenperatura operatiboa
Muntaketa mota
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs)
234A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna
1750pF @ 1MHz