MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsio askea (Max)
0.35V @ 500mA (Typ)
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
3.3V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Input (Max)
30V
Hornitzaileen gailuen paketea
8-MSOP
Series
Babesaren ezaugarriak
Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Packaging
Tray
Pakete / kasua
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR
Irteerako mota
Fixed
Irteerako konfigurazioa
Positive
Beste izenak
MIC5239-3.3YMM-ND
MIC523933YMM
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua
1
Muntaketa mota
Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
10 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP
Uneko - Hornikuntza (Max)
15mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq)
45µA
Uneko - Irteera
500mA