Hasiera > Produktuak > Semieroale diskretuen produktuak > Thyristors - SCR > TS420-600T
TS420-600T
STMicroelectronics
TS420-600T
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V TO-220AB
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max)
1.6V
Tentsioa - Off egoera
600V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max)
800mV
Hornitzaileen gailuen paketea
TO-220AB
Series
SCR mota
Sensitive Gate
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-220-3
Beste izenak
TS420-600T-ND
TS420600T
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 125°C
Muntaketa mota
Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
23 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max)
4A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max)
2.5A
Uneko - Off State (Max)
5µA
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per.
30A, 33A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max)
5mA