Hasiera > Produktuak > Zirkuituaren babesa > TVS - Diodoak > SM15T150CA
SM15T150CA
STMicroelectronics
SM15T150CA
STMicroelectronics
TVS DIODE 128V 265V SMC
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa)
128V
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp
265V
Tentsioa - Tasa (gutxienez)
143V
Mota
Zener
Hornitzaileen gailuen paketea
SMC
Series
SM15T, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Energia - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
DO-214AB, SMC
Beste izenak
SM15T150CA-ND
Tenperatura operatiboa
-55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs)
38A (8/20µs)