Hasiera > Produktuak > Zirkuituaren babesa > TVS - Diodoak > SMBJ48A-TR
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 48V 100V SMB
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa)
48V
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp
77.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez)
53.3V
Unidirectional Channels
1
Mota
Zener
Hornitzaileen gailuen paketea
SMB (DO-214AA)
Series
SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Energia - Peak Pulse
600W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
DO-214AA, SMB
Beste izenak
SMBJ48A-TR-ND
Tenperatura operatiboa
-55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs)
8.1A