L4931ABD120
STMicroelectronics
L4931ABD120
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsio askea (Max)
0.8V @ 250mA
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
12V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Input (Max)
20V
Hornitzaileen gailuen paketea
8-SO
Series
Babesaren ezaugarriak
Over Current, Over Temperature
Packaging
Tube
Pakete / kasua
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota
Fixed
Irteerako konfigurazioa
Positive
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua
1
Muntaketa mota
Surface Mount
Deskribapen zehatza
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO
Uneko - Hornikuntza (Max)
7mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq)
1.6mA
Uneko - Irteera
250mA