STMicroelectronics
L5300AH7TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsio askea (Max)
0.5V @ 300mA
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
5V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Input (Max)
40V
Hornitzaileen gailuen paketea
6-HPAK
Series
Automotive, AEC-Q100
Babesaren ezaugarriak
Over Temperature, Short Circuit
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab)
PSRR
60dB (100Hz)
Irteerako mota
Fixed
Irteerako konfigurazioa
Positive
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 150°C
Erregulatzaileen kopurua
1
Muntaketa mota
Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
16 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA 6-HPAK
Uneko - Hornikuntza (Max)
4.2mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq)
80µA
Uneko - Irteera
300mA