LD3980PU18R
STMicroelectronics
LD3980PU18R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6DFN
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsio askea (Max)
0.15V @ 300mA
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
1.8V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Input (Max)
3.6V
Hornitzaileen gailuen paketea
6-DFN (3x3)
Series
Babesaren ezaugarriak
Over Current, Over Temperature
Packaging
Cut Tape (CT)
Pakete / kasua
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
60dB ~ 58dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota
Fixed
Irteerako konfigurazioa
Positive
Beste izenak
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua
1
Muntaketa mota
Surface Mount
Deskribapen zehatza
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 6-DFN (3x3)
Uneko - Hornikuntza (Max)
130µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq)
110µA
Uneko - Irteera
300mA