Hasiera > Produktuak > Zirkuituaren babesa > TVS - Diodoak > ITA25B1RL
ITA25B1RL
STMicroelectronics
ITA25B1RL
STMicroelectronics
TVS DIODE 24V 38V 8SOIC
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa)
24V
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp
38V
Tentsioa - Tasa (gutxienez)
25V
Mota
Zener
Hornitzaileen gailuen paketea
8-SOIC
Series
ITA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Energia - Peak Pulse
300W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak
Tenperatura operatiboa
Muntaketa mota
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna
300pF @ 1MHz