L4940D2T10
STMicroelectronics
L4940D2T10
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsio askea (Max)
0.9V @ 1.5A
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta)
10V
Tentsioa - Irteera (Max)
Tentsioa - Input (Max)
17V
Hornitzaileen gailuen paketea
D2PAK
Series
Babesaren ezaugarriak
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
62dB (120Hz)
Irteerako mota
Fixed
Irteerako konfigurazioa
Positive
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 150°C
Erregulatzaileen kopurua
1
Muntaketa mota
Surface Mount
Deskribapen zehatza
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A D2PAK
Uneko - Hornikuntza (Max)
50mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq)
8mA
Uneko - Irteera
1.5A