Hasiera > Produktuak > Zirkuituaren babesa > TVS - Diodoak > ESDALC6V1P6
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT666IP
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa)
3V
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp
Tentsioa - Tasa (gutxienez)
6.1V
Unidirectional Channels
4
Mota
Zener
Hornitzaileen gailuen paketea
SOT-666IP
Series
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Energia - Peak Pulse
30W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua
SOT-563, SOT-666
Beste izenak
ESDALC6V1P6-ND
Tenperatura operatiboa
-40°C ~ 150°C (TJ)