MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
IC AMP VIDEO W/FILTER SC70-5
Lead free / RoHS betez
Produktuen parametroak
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±)
2.5 V ~ 3.6 V
Hornitzaileen gailuen paketea
SC-70-5
Slew Rate
Series
Packaging
Cut Tape (CT)
Pakete / kasua
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Irteerako mota
Beste izenak
MAX9502MEXK+TCT
Zirkuitu kopurua
1
Muntaketa mota
Surface Mount
Deskribapen zehatza
Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
Egungo hornidura
5.3mA
Uneko - Irteera / Kanala
95mA