Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > TMBYV10-40FILM
TMBYV10-40FILM
STMicroelectronics
TMBYV10-40FILM
Produktuen parametroak
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai
550mV @ 1A
Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max)
40V
Hornitzaileen gailuen paketea
MELF
Abiadura
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Packaging
Cut Tape (CT)
Pakete / kasua
DO-213AB, MELF
Beste izenak
Tenperatura operatiboa - Junction
-65°C ~ 125°C
Muntaketa mota
Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen Lead Time estandarra
16 Weeks
Lead Free Status / RoHS egoera
Lead free / RoHS Compliant
Diode mota
Schottky
Deskribapen zehatza
Diode Schottky 40V 1A Surface Mount MELF
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr
500µA @ 40V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io)
1A