Hasiera > Produktuak > Zirkuitu integratuak (IC) > Atosn STCOK > STY140NS10
STY140NS10
STMicroelectronics
STY140NS10
Produktuen parametroak
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Teknologia
MOSFET (Metal Oxide)
Hornitzaileen gailuen paketea
MAX247™
Series
MESH OVERLAY™
Rds On (Max) @ Id, Vgs
11 mOhm @ 70A, 10V
Power Dissipation (Max)
450W (Tc)
Packaging
Tube
Pakete / kasua
TO-247-3
Beste izenak
Tenperatura operatiboa
-55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds
12600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
600nC @ 10V
FET mota
N-Channel
FET Feature
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss)
100V
Deskribapen zehatza
N-Channel 100V 140A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C
140A (Tc)